Hizmetlerimiz

Japon Özel Servisi

Çelik Otomotiv olarak, Hizmete kaliteye ve % 100 müşteri memnuniyetine ulaşmayı kendisine hedef edinmiştir.

 Araç Kabul & Test Hattı, Aks Ölçüm & Lastik Servisi, Akü Şarj ve Test Cihazları, Yağlama Ekipmanları, Egzoz Tahliye Sistemleri, Mekanik Havalı El Aletleri, Yıkama ve Temizlik Cihazları, El Aletleri, Kanal Krikoları, Diagnostik Test Cihazları, Klima Gaz Dolum, Fren Hidrolik Test ve Doldurma, Şasi ve Kaporta Düzeltme Sistemleri, Kaporta Onarımı Yardımcı Ekipmanları, Seyyar Zımpara Sistemleri, Hareketli Kollu Toz Emiş Sistemleri gibi servis ekipmanları ile  hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Sigorta firması gözetmeksizin bütün seçkin sigorta kuruluşları tarafından kasko sigortası yapılmış otomobiller ve 4X4 araçlarınız için servisimiz anlaşmalı servis olarak hizmet vermektedir. Gerekli evrakları teslim etmek yolu ile hiçbir finanssal sıkıntı yaşamadan, aracınızı onarılmış ve tüm işlemleri yapılmış olarak servisimizden gönül rahatlığı ile teslim alabilirsiniz. Tüm finanssal işlemler servisimiz ve ilgili sigorta kuruluşu arasında gerçekleştirilmekte olup ve sizlere sadece otomobilinizi teslim almak için bir imza atmak kalmaktadır

Tüm bakımlarda orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Bakımlar eğitimli ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılarak, tüm kontroller eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Çünkü aracınızın ve sürücünün güvenliği temel ilkemizdir.araçlarınız için orijinal Yedek Parça stoklarımızla, sürekli ve doğru bir hizmet sunmayı, tüm ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap verecek asgari stok miktarlarını korumaktayız.

Orijinal parçalar, deneyimli ekipler:
Tüm bakımlarda orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Bakımlar eğitimli ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılarak, tüm kontroller eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Çünkü aracınızın ve sürücünün güvenliği temel ilkemizdir.